nasıl bir şey, kim yaptı ve Antonela Roccuzzo'nun özel siparişleri

fator

New member
Lionel Messi Paslanmaz çeliği altına çevirme özelliğine sahiptir. İnanmıyorsanız baş kahramanı olan bu hikayeyi okumaya değer. dünya futbolunun büyük simyacısıbazı girişimcilerin hayatını değiştiren San MiguelBüyük Buenos Aires'te, Katar 2022 dünya şampiyonu kaptanının Miami'deki evinde barbekülerini yaptığı ızgarayı tasarlayan zanaatkarlar olarak anılacak.

Her şey 10 Aralık 2023'te bu KOBİ'nin başkanı Guillermo'nun Instagram üzerinden bir mesaj almasıyla başladı. Antonela RoccuzzoScaloneta'nın kaptanının ortağı.

10 yaşındaki karısının ilk mesajında ”Merhaba, geçenlerde bir arkadaşın sana ızgara aldı ve sen onu Miami'ye gönderdin, daha büyük bir tane sipariş edip aynı yere gönderebilir miyim diye görmek istedim” yazıyordu. temas etmek.

Chulengo'nun gerçeğe dönüşmesi için değişimler bu şekilde gerçekleşti. Izgara portatiftir ve yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu çifte bir güçtür: Korozyona karşı direnç sunar ve ona benzersiz bir zarafet kazandırır. Üreticilerine göre seyahat için ideal ve arızalanmayan bir pişirme sistemine sahip.

Messi'nin ızgarası ve onu San Miguel'de yapan zanaatkarlar. Fotoğraf: Instagram

“Özel bir tasarım yaptık. Antonela ile konuştum ve ona bazı gravürler eklemek istediğimizi anlattım. İdollerimiz çok mütevazı insanlar. Sesler aracılığıyla konuşuyoruz. Çok normaldiler, tasarıma ve ayrıntılara bağlı kalmaya karar verdiler” dedi Guillermo, Telenoche ile yaptığı görüşmede.

Detay– Izgaranın bacakları, adını Leo'nun sutyeninden alıyor. Antonela, Thiago, Ciro ve Mateo. Hayatın kendisinde olduğu gibi…

Messi'nin mesajı hayatlarını değiştirdi. “Sekiz yıl önce başladık, kürek çekiyoruz. Harika bir ürün yarattığımıza inanıyoruz, balkon ızgaraları yoktu ve bir numaraya ulaştık. Mesajı gördüğümüzde inanamadık. Burada, atölyede herkes heyecanlıydı” diye ekledi.

Messi'nin ızgarası ve onu San Miguel'de yapan zanaatkârlar.  Fotoğraf: Instagram
Messi'nin ızgarası ve onu San Miguel'de yapan zanaatkarlar. Fotoğraf: Instagram

Ve bir IG gönderisinde gururunu yüzeye çıkardı: “Kaptan'ın ızgarası… Ne kadar güzel! Teşekkürler @leomessi. Hepinize çok teşekkür ederim!! Kalbimin derinliklerinden size bizimkini sunuyorum. harika küçük bir ekip. Biz çalışırken çocuklarımızla ilgilenen Lorena'dan, grubun en küçüğü kızım Sara'ya kadar. Teşekkürler ustalar arkadaşlar… Neler yaşadığımızı biliyorsunuz. Ama burada daha da güçleniyoruz. Biz Aynı arzuyla yola devam edeceğiz. @labohierro bir Ailedir. Bizi takip ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.”