FIFA'nın yayınladığı Lionel Messi'nin çocuklarıyla ihale videosu

fator

New member
Uluslararası Futbol Federasyonu Birliği (FIFA) bir aile anını vurguladı Lionel Messi, Babalar Günü nedeniyle tebriklerini paylaşacak. Ve bunu, Katar'daki finalden sonra kısa bir görüntü gösteren resmi ağlarına yüklenen bir videoyla yaptı: Leo oyun alanında çocuklarıyla birlikte kutlama yapıyor.


Yayınlanan görüntüler, coşkuyla çevrelenmiş bir yerin ortam sesini içeriyor ve Messi'nin hassas bir anını gösteriyor. Antonela Roccuzzo ve çocukları Thiago ve Mateo ile birlikte.


Orada Arjantinli kaptanı elinde “Dünya Kupası'nın en iyi oyuncusu” ödülüyle otururken görebilirsiniz. Thiago omuzlarına masaj yapıyor ve Mateo kupayı alıyor ama babasına sarılmayı bırakmıyor. Bir öpücük var, Messi'den şefkat var.


FIFA'nın resmi sitelerine yüklediği gönderiye aile sevgisini özetleyen bir kalp emojisi eşlik ediyor.


Yayın Instagram'a yüklendikten sonra ilgi topladı 200.000'den fazla beğenive yorumlara katılma ve “10”u selamlama fırsatını yakalayan yüzlerce kişi vardı.


X'te (exTwitter) video oynatıldı 100 binden fazla kez Sadece birkaç saat içinde 7 binden fazla beğeni topladı.


FIFA, Babalar Günü tebriklerinin yanı sıra, Messi'nin 18 yıl önce Dünya Kupası'ndaki ilk maçının nasıl olduğunu görüntülerle anımsattı. Bugünkü gibi bir pazardı ama 2006'da Almanya'daydı.


Orada Arjantinli yıldızın çok genç olduğu ve yeteneğini sergilediği görülüyor. Messi'nin 19 numaralı formayı giydiği ve Sırbistan ile grup aşaması maçına çıktığı; Maxi Rodríguez'in yerine. O zamandan beri hiçbir Dünya Kupası etkinliğini kaçırmadı: Toplamda beşi: Almanya, Güney Afrika, Brezilya, Rusya ve Katar'daki son şampiyon.