Lionel Messi, tatilinin keyfini Milli Takım kıyafetleriyle çıkarıyor

Dünya şampiyonluğunun sevinci tamdı. Lionel Messi, kariyerinde kaçırdığı büyük gole ulaştı. En önemli futbol müsabakasının beş edisyonunda uğruna savaştığı maç. Ve bu kadar ısrar ettikten sonra ona verildi. Bunca fiziksel ve zihinsel çabanın ve kutsama kutlamalarının ardından, Rosario’daki evinde bazı arkadaşlarıyla birlikte birkaç gün dinlenmenin tadını çıkarıyor; aralarında Uruguaylı forvet Luis Suárez’in de olduğu ve kendisiyle görüntülü görüşme yaptığı kişi. Kupayı Katar’dan kutlayın.

Arjantin milli takımının kaptanı, ailesiyle birlikte Noel’i kutlamak için Rosario’ya gittikleri için Lucho ve ortağı Sofia Balbi’ye teşekkür etmek amacıyla Instagram hikayelerine bazı fotoğraflar yükledi. İki futbolcunun 2014-2021 yılları arasında Barselona’da paylaştığı yedi yıl boyunca iki aile arasında güçlü bir dostluk oluştu.

Görüntülere bakınca birçok sosyal medya kullanıcısının hemen fark ettiği ve geçmesine izin vermediği bir merak oluştu: Arjantinli yıldızın intercasa toplantısında giydiği kıyafetler. Milli Takım şortunu giydi ve görünümünü 10 numara ve bayrak renklerinin yer aldığı parmak arası terliklerle tamamladı.

Messi, Rosario’da Suárez ile buluştu. (IG/leomessi)

Ayrıca Messi, Maxi Rodríguez’in kızıyla da fotoğraf çektirdi, dolayısıyla Newell’in idolü ve Arjantin Milli Takımı formasıyla birçok harika golün yazarının da Rosario yemeğinde hazır bulunduğu tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir