kraliyet ailesi, üç NBA efsanesi ve iki Örümcek Adam, Los Angeles FC – Inter Miami karşılaşmasını izlemeye gitti

Lionel Messi Kesinlikle evrenin merkezidir. Herkes, kesinlikle herkes, dünya şampiyonu kaptanı Katar 2022’de çalışırken görmek istiyor. Olay burada, Milli Takımın Ekvador’a karşı oynadığı maçın biletlerinin iki saatten kısa sürede uçtuğu Arjantin’de, Los Angeles’ta oluyor. Hollywood’un ünlüleri Maçı izlemek için toplandılar LAFC Ve Inter Miamiyeni bir gün için MLS. Futbol Güneşi’ni görmeye giden 40’a yakın yıldız var.

Düellonun başlamasından bir saat önce, Kuzey Amerika şampiyonasının şu anki şampiyonu olan Kaliforniya takımının basın ofisi, Los Angeles’ın bitişiğindeki BMO Stadyumu’nda yer alacak VIP listesini oluşturan kişilerin listesini duyurdu. Angeles Memorial Coliseum ve Güney Kaliforniya Üniversitesi’nin ana kampüsünün güneyinde.

Ve Messi, inanılmaz bir şekilde, İngiliz kraliyet ailesinden bir üyeyi, üç NBA efsanesini ve birkaç ünlüyü bir araya getirecek. Örümcek Adam. Eğer o Prens Harry Partneriyle birlikte Leo’yu görmeye gidecek. Meghan Markleve aynı zamanda LAFC’nin de sahibi olan Magic Johnson, James Harden ve Gerardo Martino’nun takımının kazandığı Ligler Kupası için Inter Miami’deki ilk maçında onu görmeye giden LeBron James.

Los Angeles’ta Messi’yi görmeye giden ünlülerin listesi. Fotoğraf: Twitter

Örümcek Adam kostümünü giyen iki oyuncuya da yer vardı: Tobey Maguire Ve Tom Hollanda. Ama Hollywood’dan daha fazla insan var. Bunlar, diğerlerinin yanı sıra, Leo DiCaprio, selena Gomez, Brendan Avı, Edward Norton, Tom Ellis, Xolo Maridueña (Kobra Kai) ve Owen Wilson. Açıkçası, Magic Johnson gibi Los Angeles serisinin ortak sahibi olan Will Ferrell da bunu görecek.

Ve müzik dünyası da mevcut diyecek. Liam Gallagher, Nas, Shavo Odadjian, Makineye karşı öfke, Almanca, Aptal Ve Gerçek canlı yayına ve doğrudan yayına devam edecek olanlardan bazıları kral leo.

Messi sadece taraftarların tutkusu değil. MLS’teki bu büyülü anı kaçırmak istemeyen yıldızların da gözdesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir